1

Oferta Producenta :

30 lat firmy VELUX w Polsce


Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Wypracowują około 1/5 wartości eksportu branży. Firma jest obecna w Polsce od 1990 roku. Zatrudnia ponad 4000 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich 10 lat Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 900 mln zł w modernizację i rozwój fabryk.

Okna dachowe VELUX

Standard

Okna dachowe dwukomorowe z kategorii STANDARD to najlepsza relacja jakości do ceny, dla tych, którzy chcą inwestować w lepszą efektywność energetyczną i komfort. Wyposażone w atrakcyjne cenowo pakiety 3-szybowe, nie wymagające konserwacji, pozwolą jeszcze łatwiej utrzymać ciepło w domu.

Standard Plus

W VELUX od lat wyznaczamy standardy komfortu w dziedzinie okien dachowych. Poznaj naszą innowacyjną ofertę STANDARD PLUS – nowe rozwiązania, gwarantujące doskonały widok oraz cichą i ciepłą przestrzeń w domu. Stwórz idealne warunki do wypoczynku, snu, nauki czy pracy.

Premium

Produkty PREMIUM oferują szeroki wachlarz funkcji, które uczynią Twoje poddasze niezapomnianym miejscem pełnym luksusu i wygody. Kategoria PREMIUM to eleganckie wzornictwo nowoczesnych okien połaciowych, automatyczne sterowanie oraz więcej światła i przestrzeni na poddaszu. 

Okna dachowe górne otwieranie - drewniane

Standard

Standard Plus

Premium

Okna dachowe dolne otwieranie - drewniane

Standard

Standard Plus

Premium

Okna dachowe górne otwieranie – drewniano-poliuretanowe

Standard

Standard Plus

Premium

Okna dachowe dolne otwieranie – drewniano-poliuretanowe

Standard

Standard Plus

Premium

okna dachowe z dolnym otwieraniem

Okna dachowe z dolnym otwieraniem

okna dachowe z górne otwieraniem

Okna dachowe z górnym otwieraniem

okna trzyszybowe

Okna trzyszybowe

okna
              dachowe klapowo-obrotowe

Okna dachowe klapowo-obrotowe

wentylacja

Okna drewniano-poliuretanowe

wylazy

Wyłazy dachowe

Okna

Okna do płaskiego dachu

okna VELUX ACTIVE

NOWOŚĆ: VELUX ACTIVE with NETATMO

swietliki tunelowe

Świetliki tunelowe

kolnierze i materialy instalacyjne

Kołnierze / materiały instalacyjne

rolety

Rolety zewnętrzne

rolety wewnetrzne i markizy

Rolety wewnętrzne i markizy