1

Oferta Producenta :

Poznaj nasze produkty

Atrakcyjny wygląd, energooszczędność, łatwość obsługi i instalacji to cechy wyróżniające nasze produkty. Bez względu na to, czy są to okna dachowe, akcesoria czy schody strychowe, zawsze charakteryzuje je najwyższa jakość Roto.

Okna Dachowe

Okno wysokoosiowe

Okna uchylno-wysokoosiowe

Okna specjalne

Okno fasadowe Designo R1

Wyłaz Lucarno R2

Okno wyłazowe Designo R3

Okno wyłazowe Designo R8

System oddymiający Designo R5

Akcesoria

Rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Grupa Roto

Okna dachowe i akcesoria.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. jest niezależnym przedsiębiorstwem wywodzącym się z firmy Roto Frank Holding AG. Główna siedziba firmy mieści się w Bad Mergentheim. Drugim pod względem wielkości zakładem produkcyjnym jest Lubartów, gdzie zatrudnionych jest 450 pracowników. Na terenie całej Europy dla Roto pracuje ponad 1200 osób.

Rzeczy, które warto wiedzieć o Roto

Pionierskie rozwiązania dla Europy

Historia

Od 1935 roku Roto tworzy swoją historię. Założyciel firmy - Wilhelm Frank, był pionierem w rozwoju technologii okien dachowych. Dzięki jego innowacjom mamy dziś okna wysokoosiowe oraz wykonane z PVC.

Jakość nie zna granic

Zakłady produkcyjne

W trzech nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Europie Roto projektuje i produkuje innowacyjne produkty klasy premium umożliwiające oszczędności energii i zwiększające komfort życia na poddaszu.

Najwyższa jakość

German made

Konsekwentne wdrażanie niemieckich wartości w standardy i normy jakościowe buduje zaufanie naszych partnerów i klientów.

Dlaczego Roto?

Pięć powodów, dla których warto wybrać Roto

Znakomita wydajność energetyczna, wzorowa łatwość obsługi i montażu, to cechy wyróżniające nasze produkty. Bez względu na to, czy są to okna dachowe, akcesoria czy schody strychowe, wszystkie cechuje najwyższa jakość.

Gwarancja

Roto z zaufania czyni zasadę

Więcej swobody. Więcej komfortu. Ta obietnica dotyczy nie tylko komfortu mieszkania z naszymi markowymi oknami dachowymi. Czujemy się również zobowiązani do zapewnienia większego bezpieczeństwa i długoletniej satysfakcji z naszego produktu. Można nas trzymać za słowo. 

Zapewniamy:

a) 15 lat gwarancji na okna dachowe, w ramach której gwarantujemy, że okna te są wolne od wad fizycznych materiałowych, polegających na:

  • Pękaniu zewnętrznej szyby ze szkła hartowanego wskutek gradobicia,
  • Pękaniu okuć,
  • Pękaniu ram z tworzywa sztucznego.


b) 5 lat gwarancji na okna i wyłazy dachowe, schody strychowe i kołnierze uszczelniające, w ramach której gwarantujemy, że:

  • Okna i wyłazy dachowe, schody strychowe oraz kołnierze uszczelniające są wolne od wad fizycznych materiałowych, konstrukcyjnych i/lub produkcyjnych (innych niż wskazane w pkt. a) oraz w pkt. c) niniejszego punktu,
  • Okna dachowe są wolne od wad fizycznych, polegających na zaparowywaniu szyb w przestrzeni pomiędzy szybami.


c) 2 lata gwarancji na:

  • Akcesoria (wyposażenie dodatkowe) wewnętrzne i zewnętrzne do okien dachowych (rolety, żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne, itd.),
  • Podzespoły elektryczne okien dachowych, oraz schodów strychowych, takie jak: silniki, sterowniki, urządzenia do obsługi zdalnej, czujniki, itd. (zarówno zakupione i zamontowane wraz z oknem, jak i zakupione i/lub zamontowane w okresie późniejszym) oraz na części ruchome podzespołów elektrycznych okien dachowych, wyłazów dachowych oraz schodów strychowych,
  • Oryginalne części zamienne do Produktów, w ramach której Producent gwarantuje, że wskazane wyżej akcesoria, podzespoły, elementy ruchome oraz części zamienne są wolne od wad fizycznych materiałowych, konstrukcyjnych i/lub produkcyjnych.