1

Oferta Producenta :

Grupa BMI ICOPAL to światowy lider w dziedzinie materiałów hydroizolacyjnych działający na rynku budowlanym od roku 1876. Obecnie koncern posiada 38 zakładów produkcyjnych i 97 biur handlowych w 30 krajach świata oraz zatrudnia 3900 pracowników. Od roku 1999 koncern Icopal reprezentowany jest w Polsce przez Polską Grupę BMI ICOPAL, w skład której obecnie wchodzą:

•    BMI Icopal Sp. z o.o. wraz z zamiejscowym wydziałem produkcyjnym Bitumex w Dębowej k. Kędzierzyna Koźle,
•    Vedag Sp. z oo. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej,

BMI ICOPAL Sp. z o.o. (wcześniej Icopal Sp. z o.o. Zduńska Wola, Icopal SA Zdunska Wola, Izolacja SA Zduńska Wola) jest od ponad 30 lat wiodącym producentem systemów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych w Polsce. Konsekwentny rozwój oraz dbałość o jakość produktów zapewniły spółce pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych zakładów produkujących materiały bitumiczne w Europie Centralnej. Potencjał produkcyjny, technologiczny oraz finansowy jak i również silne wsparcie koncernu daje nam możliwość pełnego wykorzystania najnowszej myśli technologicznej oraz dopasowania naszej oferty do rosnących potrzeb klienta.

Oferta Grupy BMI ICOPAL Polska obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, począwszy od nowoczesnego Systemu Bezpieczny Fundament Icopal do zabezpieczenia fundamentów, poprzez termoizolację podłóg, dachów i ścian, System Fire Smart, stworzony w trosce o bezpieczeństwo przeciwpożarowe dachów, systemy rynnowe BMI Icopal, aż po kompleksową ofertę pokryć dachowych: membrany paroprzepuszczalne, gonty bitumiczne, płynne masy kauczukowo-bitumiczne Siplast do zabezpieczeń hydroizolacyjnych, system pap nowej generacji w Technologii Szybki Profil® SBS oraz w Technologii Szybki Syntan® SBS, Szybkie Bariery Generacji X. Oferta BMI Icopal Sp. z o.o. obejmuje również lekkie zadaszenia Fastlock®. BMI ICOPAL Sp. z o.o. świadczy również usługi wykonawcze, specjalizujemy się głównie w wykonawstwie dużych i skomplikowanych dachów płaskich.

BMI ICOPAL Sp. z o.o. ciągle ulepsza swoje wyroby, stosuje najnowsze technologie i dba o wysoką jakość produktów. Jednocześnie nie zapomina o środowisku naturalnym. Jako jeden z pierwszych producentów materiałów pokryciowych w Polsce, a także w Grupie BMI ICOPAL, posiada zarówno certyfikat na system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001, jak i certyfikat na system zarządzania środowiskiem ISO 14001.

BMI ICOPAL Sp. z o.o. jest prekursorem działań pro jakościowych na polskim rynku materiałów budowlanych. Jednym z elementów tej polityki jest poddawanie swoich wyrobów ciągłej ocenie przez niezależną, kompetentną i renomowaną jednostkę – Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Izolacji Budowlanej w Katowicach. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów Icopal są wielokrotne wyróżnienia i nagrody Międzynarodowych Targów Budownictwa "BUDMA" w Poznaniu. Ich zwieńczeniem jest uhonorowanie Icopal S.A. Wielkim Złotym Medalem MTP i tytułem "Najlepszy z Najlepszych" za produkcję osiągającą światowe standardy.

BMI ICOPAL Sp. z o.o. na swoje produkty i systemy udziela personalnej Imiennej Gwarancji Jakości Icopal na okres od 3 do 99 lat. Gwarancje zarejestrowane są w bazie koncernu ICOPAL i są możliwe do uzyskania poprzez zarejestrowanie się na stronie firmowej.


Wielki medal

Światowy Ekspert Hydroizolacji

www.dachholding.com Pokrycia Bitumiczne.jpg

Pokrycia Bitumiczne

www.dachholding.com Pokrycia Dachów Płaskich i Zielonych.jpg

Pokrycia Dachów Płaskich i Zielonych

www.dachholding.com Akcesoria dachowe.jpg

Akcesoria dachowe