1

Oferta Producenta :

Blachodachówki

MODULAR SERIES

MODULAR SERIES to linia najnowocześniejszych modułowych pokryć dachowych, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania technologiczne perfekcyjnie dopracowanych pod kątem estetyki. Dachówki produkowane są w formie modułowych arkuszy, które w znacznym stopniu ułatwiają i przyspieszają transport, montaż oraz magazynowanie. To niezwykle efektywne rozwiązanie, cenione za optymalizację kosztów pracy i redukowanie ilości odpadów do niezbędnego minimum.

PRZETŁOCZENIE 
TYPU Z

ANTI-WAVE

MODUŁOWOŚĆ

EASY-LINK

COMPACT SERIES

COMPACT SERIES to nowa linia produktowa łącząca zalety dachówek ciętych na wymiar oraz modułowych rozwiązań. To pokrycia dachowe produkowane na bazie klasycznych dachówek blaszanych, ale w formie lekkich dwumodułowych arkuszy. Produkty COMPACT podobnie jak dachówki modułowe posiadają szereg zalet związanych z transportem, montażem i magazynowaniem.

CIĘCIE 3D

GOTOWE OTWORY MONTAŻOWE

MODUŁOWOŚĆ

EASY-LINK

CLASSIC SERIES

CLASSIC SERIES to linia popularnych blaszanych pokryć dachowych, idealnie dopasowanych do projektu dachu. W jej skład wchodzą różnorodne profile dachówek, produkowanych w formie arkuszy blachy ciętej na konkretny, zamówiony wymiar. Linia klasycznych dachówek blaszanych obejmowała produkty o ugruntowanej pozycji rynkowej: ALFA i GAMMA. W 2020 roku CLASSIC SERIES uzupełniły trzy całkiem nowe profile: HETA, STIGMA oraz BAVARIA ROOF.

CIĘCIE 3D

GOTOWE OTWORY
MONTAŻOWE

EASY-LINK

Panele Dachowe

LAMBDA 2.0

Panele dachowe LAMBDA 2.0 to udoskonalona wersja pokryć poprzedniej generacji. Nowa oferta daje jeszcze więcej możliwości konfiguracji, a najnowsze rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką estetykę i łatwość montażu.

PŁASKA 
POWIERZCHNIA

COVER CAP

MICRO RIB

BEND LOCK

System Rynnowy

INGURI

Systemy INGURI 125/87 i 150/100 są kompletnymi systemami rynnowymi produkowanymi z najwyższej jakości stali powlekanej organicznie lub powłokami metalicznymi Aluzinc. Wszystkie elementy systemów zostały zaprojektowane w sposób zapewniający poprawne spasowanie i łatwość oraz szybkość montażu systemu.

KOMPLETNA
OFERTA

GŁĘBOKOŚĆ SYSTEMU
RYNNOWEGO

NIEZAWODNA
SZCZELNOŚĆ

SPOKÓJ NA 
LATA