Błąd Dach Holding S.A.
1

Oferta Producenta:

BLACHODACHÓWKI CLASSIC SERIES

to linia popularnych blaszanych pokryć dachowych, idealnie dopasowanych do projektu dachu. W jej skład wchodzą różnorodne profile dachówek, produkowanych w formie arkuszy blachy ciętej na konkretny, zamówiony wymiar.

 • HETA®

  HETA® to unikatowy, autorski wzór klasycznych dachówek blaszanych ciętych na wymiar.

 • ALFA®

  Klasyczne dachówki blaszane ALFA® o modułach 350 lub 400 mm są cięte na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasowują się do projektu dachu.

 • STIGMA®

  STIGMA® to klasyczne dachówki blaszane, dopasowane do projektu dachu.

 • BAVARIA®

  BAVARIA® Roof to klasyczne dachówki blaszane o pełnym charakteru wzorze.

 • GAMMA®

  GAMMA® to nowoczesne pokrycie dachowe w formie klasycznych dachówek blaszanych ciętych na wymiar.


BLACHODACHÓWKI COMPACT SERIES

to nowa linia produktowa łącząca zalety dachówek ciętych na wymiar oraz modułowych rozwiązań. To pokrycia dachowe produkowane na bazie klasycznych dachówek blaszanych, ale w formie lekkich dwumodułowych arkuszy. Produkty COMPACT podobnie jak dachówki modułowe posiadają szereg zalet związanych z transportem, montażem i magazynowaniem.

 • HETA®

  HETA® 2.0 to pokrycie dachowe o unikatowym wzorze, nadającym budynkom monumentalnego i nowoczesnego wyglądu.

 • ALFA®

  ALFA® 2.0 to pokrycie dachowe w formie dwumodułowych arkuszy, powstałe na bazie renomowanych dachówek klasycznych ALFA®.

 • STIGMA®

  STIGMA® 2.0 to dachówki kompaktowe, kształtem nawiązujące do dachówek ceramicznych.

 • BAVARIA®

  Dachówki kompaktowe BAVARIA Roof 2.0 to wyrazisty, pełen charakteru wzór, doskonale znany dekarzom i chętnie wybierany przez klientów. Teraz, wzbogacony o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

 • GAMMA®

  GAMMA® 2.0 to dachówki kompaktowe, których kształt wzorowany jest na klasycznych dachówkach ceramicznych.


BLACHODACHÓWKI MODULAR SERIES

to linia najnowocześniejszych modułowych pokryć dachowych, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania technologiczne perfekcyjnie dopracowanych pod kątem estetyki. Dachówki produkowane są w formie modułowych arkuszy, które w znacznym stopniu ułatwiają i przyspieszają transport, montaż oraz magazynowanie. To niezwykle efektywne rozwiązanie, cenione za optymalizację kosztów pracy i redukowanie ilości odpadów do niezbędnego minimum.

 • IZI®

  IZI® to dwumodułowa dachówka blaszana, zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale. Jej idealnie płaska powierzchnia zachwyca skromną elegancją i futurystycznym charakterem, tworząc pokrycie dachowe odpornym na upływ czasu i przemijanie trendów. 

 • ZET®

  ZET® to dwumodułowa dachówka blaszana, którą cechuje niespotykana dotąd precyzja wykonania każdego elementu. Zastosowanie unikalnych technologii gwarantuje trwałość pokrycia dachowego na długie lata.

Panele dachowe LAMBDA® 2.0

to udoskonalona wersja pokryć poprzedniej generacji. Nowa oferta daje jeszcze więcej możliwości konfiguracji, a najnowsze rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką estetykę i łatwość montażu.

 • LAMBDA®

  Panele dachowe to modernistyczne formy, których piękno tkwi w minimalizmie i funkcjonalności, dlatego świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze. LAMBDA® 2.0 to produkt, który daje więcej możliwości konfiguracji, a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką estetykę wykończenia.