1

Oferta Producenta :

BLACHODACHÓWKI CLASSIC SERIES

to linia popularnych blaszanych pokryć dachowych, idealnie dopasowanych do projektu dachu. W jej skład wchodzą różnorodne profile dachówek, produkowanych w formie arkuszy blachy ciętej na konkretny, zamówiony wymiar.

 • HETA®

  Profil HETA® charakteryzuje się surowym i nowoczesnym designem. Wysokie i masywne tłoczenie nawet do 40mm, to doskonałe rozwiązanie dla tradycyjnego i nowoczesnego budownictwa. Oferta obejmuje arkusze cięte na wymiar wg indywidualnego projektu dachu. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.

 • ALFA®

  ALFA® to harmonia fali i prostota kształu gwarantująca dobry efekt pokrycia dachowego. Cięcie zgodne z kształtem fali skutecznie maskuje łączenie arkuszy. Produkt jest dostępny w arkuszach ciętych na wymiar zgodny z projektem. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.

 • STIGMA®

  Profil STIGMA® to nowoczesny design łączący w sobie harmonię symetrycznej fali oraz wyrazisty charakter tłoczenia nawet do 40 mm. Oferujemy profil STIGMA w arkuszach ciętych pod wymiar określony w indywidualnym projekcie dachu. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.

 • BAVARIA®

  BAVARIA Roof® to ciekawy, pełen charakteru wzór, zapewniający doskonały efekt każdego dachu. Klasyczna dachówka blaszana ma formę arkuszy ciętych na wymiar zgodnie z projektem. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.

 • GAMMA®

  GAMMA® to klasyczna dachówka blaszana kształtem zbliżona do dachówek ceramicznych dzięki czemu doskonale sprawdza się w tradycyjnym budownictwie. GAMMA® jest oferowana a arkuszach dostosowanych do projektu . Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.


BLACHODACHÓWKI COMPACT SERIES

to nowa linia produktowa łącząca zalety dachówek ciętych na wymiar oraz modułowych rozwiązań. To pokrycia dachowe produkowane na bazie klasycznych dachówek blaszanych, ale w formie lekkich dwumodułowych arkuszy. Produkty COMPACT podobnie jak dachówki modułowe posiadają szereg zalet związanych z transportem, montażem i magazynowaniem.

 • HETA®

  HETA® 2.0 to pokrycie dachowe o unikatowym wzorze, nadającym budynkom monumentalnego i nowoczesnego wyglądu. Produkt w swojej lekkiej, dwumodułowej formie zapewnia łatwość i szybkość montażu. Wysokie i masywne tłoczenie nawet do 40 mm, to doskonałe rozwiązanie dla tradycyjnego i nowoczesnego budownictwa. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.

 • ALFA®

  ALFA® 2.0 to harmonia w każdym calu. Cięcie zgodnie z kształtem fali skutecznie ukrywa miejsce łączenia arkuszy, a lekka dwumodułowa forma tułatwia montaż i transport. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.

 • STIGMA®

  STIGMA® 2.0 to połączenie nowoczesnego tłoczenia z harmonią fali. Dzięki tym cechom produkt jest idealnym rozwiązaniem dla nwoczesnego i tradycyjnego budownictwa. Lekkie dwumodułowe arkusze zapewniają ekonomię oraz łatwość montażu. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.

 • BAVARIA®

  BAVARIA ROOF® 2.0 to wyrazisty, pełen charakteru wzór, zapewniający doskonały efekt każdego dachu. Dwumodułowa forma kompaktowego produktu to łatwiejszy i szybszy montaż oraz redukcja odpadów. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.

 • GAMMA®

  GAMMA® 2.0 to dachówka kompaktowa, której kształt wzorowany jest na klasycznych dachówkach ceramicznych. To połączenie uniwersalnego wzoru z rozwiązaniami ułatwiającymi montaż. Dwumodułowa forma to również ekonomia gwarantowana przez zmniejszenie ilości odpadów. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 40 lat.


BLACHODACHÓWKI MODULAR SERIES

to linia najnowocześniejszych modułowych pokryć dachowych, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania technologiczne perfekcyjnie dopracowanych pod kątem estetyki. Dachówki produkowane są w formie modułowych arkuszy, które w znacznym stopniu ułatwiają i przyspieszają transport, montaż oraz magazynowanie. To niezwykle efektywne rozwiązanie, cenione za optymalizację kosztów pracy i redukowanie ilości odpadów do niezbędnego minimum.

 • IZI®

  Idealnie płaska, nowoczesna, utrzymana w duchu najnowszych trendów blaszana dachówka modułowa IZI® ROOF to produkt wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 55 lat.

 • ZET®

  Modułowa dachówka blaszana ZET® ROOF swym kształtem nawiązuje do tradycyjnych produktów ceramicznych, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym budownictwie. Produkt jest objęty gwarancją producenta sięgającą aż do 55 lat.

Panele dachowe LAMBDA® 2.0

LAMBDA® 2.0 to lekkie, uniwersalne panele dachowe, perfekcyjnie dopracowane technologicznie, co ma odzwierciedlenie w wysokiej estetyce. Panele mają wiele możliwości konfiguracji. Zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania zapewniają perfekcyjny wygląd i trwałość.

 • LAMBDA®

  Panele dachowe to modernistyczne formy, których piękno tkwi w minimalizmie i funkcjonalności, dlatego świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze. LAMBDA® 2.0 to produkt, który daje więcej możliwości konfiguracji, a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką estetykę wykończenia.  

blachprofil2 blachodachówka modułowa

Klasyczne dachówki blaszane Heta R 2.0

...

blachprofil2 blachodachówka modułowa

Klasyczne dachówki blaszane Alfa R 2.0

...

blachprofil2 blachodachówka modułowa

Klasyczne dachówki blaszane Stigma R 2.0

...

blachprofil2 blachodachówka modułowa

Klasyczne dachówki blaszane Bavaria Roof 2.0

...

blachprofil2 blachodachówka modułowa

Klasyczne dachówki blaszane Gamma R 2.0

...

blachprofil2 blachodachówka modułowa

Klasyczne dachówki blaszane Izi R

...

blachprofil2 blachodachówka modułowa

Klasyczne dachówki blaszane Zet R

...

blachprofil2 Blachodachówka

Klasyczne dachówki blaszane Heta R

...

blachprofil2 Blachodachówka

Klasyczne dachówki blaszane Alfa R

...

blachprofil2 Blachodachówka

Klasyczne dachówki blaszane Sigma R

...

blachprofil2 Blachodachówka

Klasyczne dachówki blaszane Bavaria R Roof

...

blachprofil2 Blachodachówka

Klasyczne dachówki blaszane Gamma R

...

blachprofil2 Blacha na rąbek stojący zatrzaskowy

Panele dachowe lambda 2.0

...